Movies
Ratings
139
Rush HourRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
IdiocracyRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0