Movies
Ratings
182
Mean MachineRated ★ 3.0
Eden LakeRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fright NightRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 5.0
Tower HeistRated ★ 3.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
An American CrimeRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 5.0