Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0- To Women Breaking ShacklesRated ★ 3.0
Love, SimonRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
FirecrackerRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Someone GreatRated ★ 5.0
Tale of CinemaRated ★ 4.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
JaneRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0