Series
Ratings
57
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5