Movies
Ratings
96
Swing GirlsRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
D.E.B.S.Rated ★ 2.0