Series
Ratings
28
How to Become a Mob BossRated ★ 3.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
NANARated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5