Movies
Ratings
456
The Classified FileRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0