Movies
Ratings
76
FriendRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0