Series
Ratings
71- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0