Titles you rated
 Mickey 17Rated ★ 4.5 Mickey 17Rated ★ 4.5
 Battle RoyaleRated ★ 3.5 Battle RoyaleRated ★ 3.5
 All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0 All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
 Citizen KaneRated ★ 3.0 Citizen KaneRated ★ 3.0
 (Ab)normal DesireRated ★ 3.0 (Ab)normal DesireRated ★ 3.0
 Battleship PotemkinRated ★ 3.0 Battleship PotemkinRated ★ 3.0
 Gone GirlRated ★ 3.5 Gone GirlRated ★ 3.5
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 5.0 ParasiteRated ★ 5.0
 Pulp FictionRated ★ 4.5 Pulp FictionRated ★ 4.5
 Tokyo StoryRated ★ 4.0 Tokyo StoryRated ★ 4.0
 DogvilleRated ★ 4.0 DogvilleRated ★ 4.0
 Kagero-zaRated ★ 5.0 Kagero-zaRated ★ 5.0
 A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0 A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
 MotherRated ★ 3.5 MotherRated ★ 3.5
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 The Imitation GameRated ★ 3.0 The Imitation GameRated ★ 3.0
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
 ChefRated ★ 3.0 ChefRated ★ 3.0