Series
Ratings
10
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0