Movies
Ratings
87
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
NoahRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0