Movies
Ratings
183
ChallengersRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 2.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 2.5
I Am LoveRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0