Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Angels of DeathRated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0