Movies
Ratings
1226
My punch drunk boxerRated ★ 5.0- Legend of AnukRated ★ 5.0
- Dempseyroll confessionsRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 1.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0