Titles you rated
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 4.0
April, Come She WillRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 5.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - Decisive BattleRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.5
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 5.0