Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0