Titles you rated
Throne of BloodRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 3.5
IkiruRated ★ 4.5
RanRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0- VortexRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
When This Summer is OverRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Pain and GloryRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Bonnie and ClydeRated ★ 3.0
Blow-UpRated ★ 2.5
La StradaRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0