Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5