Series
Ratings
581
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Study GroupRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Spice Up Our LoveRated ★ 3.0