Titles you rated
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
World's Most WantedRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0