Titles you rated
Black MoneyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
ReplicasRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5