Movies
Ratings
226
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 2.0
The UnfairRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 3.0