Titles you rated
A Dog of FlandersRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 1.0
Oshi no KoRated ★ 1.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 2.5