Movies
Ratings
297
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
Hope SpringsRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 0.5
The DressmakerRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Runway CopRated ★ 0.5
Thread of LiesRated ★ 2.0
RoomRated ★ 4.5