Series
Ratings
21
Hymn of DeathRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0