Movies
Ratings
86
New WorldRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0