Movies
Ratings
2631
The BreedRated ★ 2.5
Love in MagicRated ★ 3.0
The Last AirbenderRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Oh My GodRated ★ 3.5
Almost LoveRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0- Unstoppable MarriageRated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- NoiseRated ★ 2.0
Dracula: A Love TaleRated ★ 2.5
After.LifeRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5