Series
Ratings
13
Breaking BadRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0