Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5