Titles you rated
The HoldoversRated ★ 3.5
Champagne ProblemsRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
A Time to KillRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
BacurauRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
A Good YearRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0