Movies
Ratings
61
Good NewsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 1.5
SmugglersRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0