Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0