Series
Ratings
33
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 2.5
Blue BoxRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5