Series
Ratings
14
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0