Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0