Titles you rated
- SproutRated ★ 4.0
- ReboundRated ★ 3.5
Mirai koshi MeguruRated ★ 3.0
iCarlyRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0- LimitRated ★ 4.0
- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 3.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 4.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Water Polo YankeesRated ★ 4.0
GOLDRated ★ 3.5- Oniichan, GachaRated ★ 5.0
- 35세의 고교생Rated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.0- Mr. Nietzsche in the Convenience StoreRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.0- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 4.0