Movies
Ratings
257
The World of UsRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Squid and the WhaleRated ★ 4.0
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5
FlowRated ★ 4.0
Rosa LuxemburgRated ★ 4.0
The PupilsRated ★ 4.5
La ChimeraRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 1.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Santa BarbaraRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
You Burn MeRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.0