Movies
Ratings
217 The Exit 8Rated ★ 3.0 The Exit 8Rated ★ 3.0
 The LighthouseRated ★ 5.0 The LighthouseRated ★ 5.0
 The MasterRated ★ 4.5 The MasterRated ★ 4.5
 ThirstRated ★ 5.0 ThirstRated ★ 5.0
 Cinema ParadisoRated ★ 4.0 Cinema ParadisoRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.5 No Other ChoiceRated ★ 4.5
 There Will Be BloodRated ★ 5.0 There Will Be BloodRated ★ 5.0
 A Man EscapedRated ★ 4.5 A Man EscapedRated ★ 4.5
 Vengeance Is MineRated ★ 4.5 Vengeance Is MineRated ★ 4.5
 Blow OutRated ★ 4.5 Blow OutRated ★ 4.5
 The 400 BlowsRated ★ 4.0 The 400 BlowsRated ★ 4.0
 Robot DreamsRated ★ 3.5 Robot DreamsRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Emilia PerezRated ★ 3.0 Emilia PerezRated ★ 3.0
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0
 UndineRated ★ 4.0 UndineRated ★ 4.0
 FlowRated ★ 3.5 FlowRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 Miss GrannyRated ★ 3.0 Miss GrannyRated ★ 3.0