Titles you rated
Itaewon ClassRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.0
FlexxCopRated ★ 3.5