Titles you rated
Hear MeRated ★ 4.5- Take Me to the MoonRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 1.0