Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- Miss Night and DayRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0