Series
Ratings
126
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Less than EvilRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0