Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5