Series
Ratings
47- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.0