Titles you rated
My PaparottiRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 2.5
SoulRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0