Titles you rated
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Study GroupRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Wind BreakerRated ★ 1.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0