Movies
Ratings
93
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
WeaponsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0