Series
Ratings
183
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Handa-kunRated ★ 4.0
UzaMaid!Rated ★ 3.5- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 4.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5