Series
Ratings
49
HumansRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0